Wygadana Aleksandra Przyjałkowska

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Śródmieście)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hola :)

Cieszę się, że tu jesteś! Szukasz kreatywnego nauczyciela hiszpańskiego, który nie boi się technologicznych nowości i na lekcje z którym będziesz czekać z niecierpliwością? Dobrze trafiłeś :) Czytaj dalej!

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z hiszpańskim , chcesz nabrać płynności językowej , przygotować się do egzaminów lub matury,  planujesz podszkolić język przed wyjazdem do Hiszpanii czy Ameryki Południowej, przygotuję dla Ciebie specjalny program efektywnej i przyjemnej nauki. 

Jestem pasjonatką komunikatywnych metod nauki i ciągle się w nich dokształcam, na pewno podpowiem Ci też jak szybciej i ciekawiej się uczyć. Na zajęciach możesz spodziewać się oryginalnych materiałów i aktywizujących ćwiczeń skoncentrowanych wokół komunikacji.

O MNIE:

Hiszpański towarzyszy mi już od ponad 15 lat. Swoją przygodę rozpoczęłam w liceum, gdzie zdawałam rozszerzoną maturę z hiszpańskiego , a następnie ukończyłam iberystykę i filologię hiszpańską , częściowo studiowałam w Walencji.  Jestem lektorem języka hiszpańskiego w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. 

Hiszpańskiego uczyłam się na wiele sposobów. Samodzielnie, na zajęciach grupowych, z indywidualnym nauczycielem, w końcu sama nauczając innych i szukając najłatwiejszych sposobów na przedstawienie im nowej wiedzy. Obecnie przygotowuję się do egzaminów DELE C2 w ramach podnoszenia i utrzymywania wysokiej znajomości własnej języka oraz dokształcam w temacie skutecznego i fajnego sposobu nauczania :) Zależy mi bowiem, abyś wychodząc z moich zajęć nie mógł/mogła doczekać się kolejnych!

Nauka hiszpańskiego nie kończy się po naszych zajęciach. Gwarantuję Ci pełne zaangażowanie , 100% uwagi podczas lekcji i solidną dawkę motywacji, ale też oczekuję Twojego zaangażowania i przygotowywania do zajęć w ramach pracy domowej i powtarzania materiału :) Tak wiem, że może to brzmieć nudno, ale uwierz mi działa, powtórki to klucz do sukcesu w nauce języka.

Zdaję sobie sprawę, że przełamywanie bariery językowej jest nieraz bardzo stresujące, dlatego na moich zajęciach zawsze możesz liczyć na przyjazną atmosferę i dużo uśmiechu. Powiem Ci więcej, ja sama nadal popełniam błędy i założę się, że każdy je popełnia nawet w swoim własnym języku. Nie należy się ich bać, im szybciej zaczniemy nad nimi pracować, tym pewniej poczujesz się mówiąc po hiszpańsku. 

FORMY ZAJĘĆ:

❖ ON-LINE: Skype lub platforma Whereby. Zajęcia on-line to oszczędnośc czasu, brak dojazdów, większa dostępność terminów, nieraz większa efektywność, dostęp do materiałów 24 godziny na dobę, a obecnie też bezpieczeństwo. Jeśli przekonuje Cię ta metoda, której jestem absolutną fanką, zapraszam na zajęcia w wirtualnej klasie.

❖ STACJONARNE: Wszystkie zajęcia stacjonarne odbywają się w Warszawie przy Placu Konstytucji. (Dodatkowo oferuję mały fitness, gdyż trzeba się wdrapać na 4 piętro bez windy i świeżo mieloną kawę lub herbatę :)

CENNIK:

1 godz / 85zł

Najefektywniejszym i najkorzystniejszym wyborem będą wersje pakietowe, które możesz wykorzystać w dowolnym czasie. Zapraszam 1x, 2x w tygodniu czy w zależności od potrzeb (i możliwości naszych grafików) 3x i 4x w tygodniu:

10 godz / 750 zł (75zł/godz)
15 godz / 1050 zł (70zł/godz)
20 godz / 1200 zł (60zł/godz)

Możliwa płatność w 2 lub 3 ratach przelewem lub kartą. Wystawiam faktury.

Pierwsze zajęcia próbne - zapoznawcze oferuję za mniej niż 50% ceny (40zł/godz) . To doskonała okazja, aby doprecyzować zakres i cel zajęć, poznać Twój poziom językowy, sprawdzić rozwiązania techniczne przy nauce on-line, a przede wszystkim zdecydowac czy chcemy się ze sobą uczyć :)

W jaki sposób możesz wykorzystać pakiet?:
❖ podszkolenie płynności językowej
❖ podszkolenie gramatyki, powtórzenie konkretnego zagadnienia leksykalnego
❖ zyskanie pewności językowej przed wyjazdem
❖ powtórzenie materiału przed egzaminem

Skontaktuj się ze mną przez tel.  668 502 221 (jeśli nie odbiorę, wyślij mi wiadomoc/Whatsappa, na pewno oddzwonię), przez Skype:  Hiszpanski z Wygadana  lub napisz przez formularz e-korepetycje . Umów się na pierwszą, próbną lekcję za pół ceny, serdecznie zapraszam :)

Jak już wspomniałam nasze zajęcia nie kończą się wraz z końcem lekcji. Możesz liczyć na częstą pracę domową :) dodatkowe materiały i polecenia hiszpańskich miejsc oraz przydatnych narzędzi do nauki, które znajdziesz w sieci, a także doraźne konsultacje przez maila czy Whatsapp. Zawsze chętnie odpowiem na Twoje dodatkowe pytania czy coś doradzę w międzyczasie. Nie musisz czekać do kolejnych zajęć. Zaproszę Cię również na grupę na FB, którą prowadzę dla podróżniczek i podróżników zainteresowanych językiem hiszpańskim, na której organizuję darmowe językowe wyzwania. 

Co mówią o mnie uczestnicy wyzwań?:

"To była dla mnie super przygoda! Bardzo fajne WYZWANIE! Jestem w 100% zadowolona! Dałaś mi motywację do daszej nauki. Oczywiści muszę jeszcze utrwalić materiał, ale już mi brakuje wiadomości mailowych od Ciebie z kolejną porcja materiałów do nauki… Dzięki za wszystko❤︎❤︎❤︎"

"Nie mogę doczekac się dalszej części <3 Dziękuję za Twoją pracę!"

"Gracias! Dużo motywacji do dalszej nauki dało mi to wyzwanie"

"Cieszę się, że Cię poznałam. Polęce znajomym Twoje kursy"

"Świetne są te lekcje, nie mogę tu bywac regularnie, ale jak wpadnę, to hurtem odsłuchuję i jestem pod wrażeniem"

"Dziękujemy było super, jak zawsze"

"Fantastyczna inicjatywa, tak trzymaj dalej! Ja na pewno będę zaglądała i namawiał swoje przyjaciółki na spędzenie tych kilkunastu minut z tobą na hiszpańskim"

"Bardzo dziękuję za wyzwanie. Bardzo mi się podobało. pozdrawiam"

"Bardzo mnie motywujesz"

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 15:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Wygadana Aleksandra Przyjałkowska
ul. Rydygiera15/196
01-793 Warszawa
NIP: 536-18-83-986

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2006 - 06.2009
XLI LO im. Joachima Lelewela w Warszawie
Rozszerzona matura z hiszpańskiego
10.2010 - 09.2012
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Kulturoznawstwo Iberystyka
10.2012 - 09.2014
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia Hiszpańska
09.2013 - 03.2014
Universitat de Valencia
Magister
Komunikacja, Język Hiszpański i Tłumaczenia
02.2016 - 02.2017
Szkoła Główna Handlowa
Magister
Zarządzanie projektami
Kursy i szkolenia
10.2015
CAE - Certificate in Advanced English
05.2017
PRINCE 2
Doświadczenie
09.2009 - 12.2015
Indywidualne lekcje języka hiszpańskiego dla dorosłych i młodzieży na wszystkich poziomach zaawansowania
04.2012 - 04.2012
Koordynator Tygodnia Kultury Hiszpańskiej
06.2013 - 09.2013
Stypendium Erasmus w Madrycie - praktyki tłumaczeniowe
03.2014 - 12.2015
Przewodnik po Warszawie grup hiszpańskojęzycznych
06.2015 - 02.2020
5 lat doświadczenia jako (senior) konsultant w doradztwie biznesowym dla firm Big4 (PwC i Deloitte) w koordynacji międzynarodowych projektów transformacji przedsiębiorstw (m.in. w Hiszpanii)
03.2020 - aktualnie
Indywidualne lekcje języka hiszpańskiego dla dorosłych i młodzieży na wszystkich poziomach zaawansowania
09.2020 - aktualnie
Lektor języka hiszpańskiego w Akademii Leona Koźmińskiego

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.